Bize Ulaşın
Cumhuriyet Mahallesi Erdemli Caddesi No:3
Beylikdüzü / İstanbul
Telefon : 444 2 116 / (0212) 853 00 31
Fax : (0212) 873 20 03
E-Posta: satis@demirinsaat.com.tr

Reklam Filmi

Katalog

Ulaşım

Proje Hakkında

İstanbul'un Aşkı Demir Romance...

Beylikdüzü’nün merkezinde ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Demir Romance, tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.

Yapımına Ocak 2013’de başlanan Demir Romance projesinde 2015 Ağustos ayında yaşam başladı.

Demir Romance, 170 bin m²’lik bir inşaat alanında 776 Residance konut, 28 adet villa, 59 ticari birim ve 1 kreşten oluşuyor. Proje’de 1+1'den 4.5+1'e kadar daire seçenekleri ve 28 adet villa bulunmaktadır. Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor.

37 bin m²’lik arazi büyüklüğüne sahip Demir Romance Projesi’nde, sosyal kulübe ayrılan alan 5 bin 141 m² iken toplam yeşil alan ise 22 bin m². Demir Romance sakinleri, yeşile duydukları özlemi gidererek doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak.

Yaşam

Akıllı Tasarımlar Güvenle Büyür

Yeni bir ev, yeni bir yaşam… Eviniz akıllı, yaşamınız farklı

Konforuyla, standardıyla, mimarisiyle ve aklıyla sizin olmadan önce baştan çıkarıcı; sizin olduktan sonra ise hayatınızı kolaylaştırıcı yeni bir yaşam…
Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje; teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.

Yeni bir ev almanın ötesinde yeni bir yaşama başlamak isteyenlerin buluşacağı adres Demir Romance...
Günlük yaşamınızı hayallerinizin ötesine taşıyabilmek için teknolojinin sağladığı olanaklarla hayat standardınızı değiştirecek ve kolaylaştıracak. Tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.

Demir Romance’in sosyal kulübü Romance Club’ta; açık ve kapalı havuz, tenis kortu, basketbol sahası, hamam, sauna, şok duş ve buhar odası bulunan SPA merkezi, fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti yer alıyor. Ayrıca projede bulunan terzi, bay-bayan güzellik merkezi, anfi tiyatro, oyun odaları ve kuru temizleme ile Demir Romance sakinlerinin her türlü ihtiyacı karşılanacak.

Çocukların da unutulmadığı projede; çocuk havuzu, çocuk parkı, oyun alanları, okul servisi bekleme salonu ve bir de kreş bulunuyor. Ayrıca toplantı odaları ve yine toplantı ya da doğum günü partileri düzenlenebilecek lounge alanları da projenizi zengin olanakları arasında yer alıyor.

Ticari Alanlar

Romance Çarşı

Beylikdüzü’nün yükselen markası Demir Romance’da Ağustos ayında yaşam başlıyor!

Beylikdüzü’nün yeni yaşam alanı Demir Romance’ın ticari alanlarını oluşturan “Romance Çarşı”nın satışları tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden ünlü markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanan “Romance Çarşı”nın yatırımcısına yüksek kazanç vaad eden alanlarında siz de yerinizi alın..."

Galeri