Müşteri Memnuniyeti

Demir İnşaat olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığıyla sağlanabileceğine inanırız. Bu sebeple Müşteri odaklı çalışır, memnuniyeti en üst seviyede tutmak için sürekli iyileştirme çalışmaları yaparız. Demir İnşaat’ın hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın ilk tercihi olması için kendimizi geliştiririz.

Demir İnşaat çalışanları, bu kurumda müşterilerimiz sayesinde var olduğunu bilir. Müşterilerimizi tanımak, ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çaba gösteririz.

Müşterilerimiz ile uzun vadeli, kazandıran ilişkiler kurmaya önem verir her projemizde bu doğrultuda hareket ederiz. Sadece gayrimenkul satışı sırasında değil satış sonrasında da kaliteli hizmet anlayışımızla destek oluruz. Müşterilerimizin beklentileri, gereksinimleri ve ilettiği geri bildirimleri doğrultusunda iş geliştirme süreçlerimize katkı sağlarız.

Demir İnşaat olarak tutabileceğimiz sözler verir, dürüst ve açık iletişim kurarız. Müşterilerimizi her zaman dinler, sorunlarıyla birebir ilgilenir ve çözüm için çaba sarf ederiz. Zamanında bilgilendirerek bilgilerin açık, net ve müşterilerimizin de bize erişebilir olmasına özen gösteririz.