Başkanın Mesajı

Güç, güvenden gelir…

Söylerken, dile kolay geliyor. Demir İnşaat, sektörde 38 yılı doldurdu. 1984 yılında sıfırdan adım attığımız girişimcilik hayatımızdan bugüne, bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz hiç kuşkusuz gayrimenkul yatırımcılarıyla kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisiydi. Biz her zaman, en iyi özelliklere sahip konutu ve ticari alanları, en uygun koşullarla yatırımcılara sunmayı temel prensip edindik. Bizim için kazanmanın ilk koşulu, bize inanan ve güvenen yatırımcılar için değer yaratmak oldu. Bu bizim ismimizle bütünleşen güven unsurlarından biriydi. Geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için “bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma” iddiasını taşıyoruz. 38 yılda tamamladığımız sayısı on binleri bulan konut ve ticari alan projelerinde iddiamız hiç değişmedi. İşte bu yüzden adımız her zaman güvenle anıldı.

Bu nedenle, bizden gayrimenkul alan yatırımcıların büyük bölümü bizi yakınlarına memnuniyetle ve güvenle tavsiye ederek, onların da yatırım yapmasına aracılık etti. İnşaat sektörü, sahip olduğunuz vizyon ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu sorumluluğun önemini ve değerini her zaman bildik. Yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman bizden konut alanların yanında olduk.

Çok kazanma değil, hak ederek kazanma ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik. Bizden gayrimenkul satın alan yatırımcıların yüzlerindeki gülümsemeyi, yatırımları her geçen gün değerlenirken duydukları memnuniyeti, her şeyden önce evlerinde huzur ve güven içinde yaşadıklarını görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değer…

Bununla gurur duyuyoruz. Çünkü Demir İnşaat’tan gayrimenkul alan her yatırımcı, Demir İnşaat ailesinin yeni üyesi oluyor. Demir İnşaat, yurtiçinde ve yurtdışındaki yatırımları ile sektörde 38. yılını kutlarken, yoluna aynı değerlerle ve kararlılıkla devam ediyor.

Duyduğunuz güven için teşekkür ediyorum…

Hamit Demir
Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı