Hakkımızda

Demir İnşaat, 1984 yılından bugüne İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi. Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. 38 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, kalite ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Misyon

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat firması olmak.

Tamamlanan Projeler:

Bakırköy, Florya, Bahçelievler ve Küçükçekmece’de çok sayıda konut ve işyeri
Okyanus Koleji, 15 bin metrekarelik, ‘Türkiye’nin en geniş kapsamlı’, 1.250 öğrenci kapasiteli kolej binası, Beylikdüzü, İstanbul
Narçiçeği Sitesi, Beylikdüzü, İstanbul
Günışığı Sitesi, Beylikdüzü, İstanbul
Ayışığı Halting Place, Beylikdüzü, İstanbul
Ayışığı Vadi Evleri, Beylikdüzü, İstanbul
Demir Romance, Beylikdüzü, İstanbul
Demir Lavida , Büyükçekmece, İstanbul
Ayışığı Butik, Esenyurt, İstanbul
Demir Country, Beylikdüzü, İstanbul
Turkish City, 4Vinnitsya, Ukrayna

Devam Eden Projeler:

Demir Life Luxury, Büyükçekmece, İstanbul
Demir Ekosan Ekolojik Sanayi Sitesi, Çorlu 1. Organize, Tekirdağ