İletişim

Kavaklı Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:24/1
Beylikdüzü / İstanbul
Tel: 444 2 116 / (0212) 875 2 116
E-Mail: satis@demirinsaat.com.tr

Reklam Filmi

Katalog

Ulaşım

Proje Hakkında

Demir Çağı Başlıyor

Beylikdüzü’nün en gözde bölgesi Yakuplu’da yükselen Demir Country, benzersiz mimarisi, Açık AVM’si, tatil köyü konseptli sosyal alanları, restoranları, Nevizade, Galata ve Pera konsepti sokakları ile yepyeni bir çağ başlatıyor, Beylikdüzü’nün ilk yaşam ve alışveriş konseptli projesi hayata geçiyor.

Demir Country’de Nevizade Caddesi manzarasına sahip evinizin balkonunda çayınızı yudumlayabilir, Açık AVM’sinde kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz. İşinize gitmeden Galata’da bir çay bir simit ile birlikte deniz kokusunu içinize çekebilirsiniz. Cuma akşamı dostlarınızla Açık AVM’mizin restoranlarında derin sohbetlere dalarken, hafta sonu tam 1.000 metrekarelik kapalı spor ve sağlık merkezinde haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Demir Çağı’nı Başlatan Mimari
Demir Country’de 3 blok ile 6 blok farlı mimari yaklaşıma sahip.
Bu iki blok grubunun arasından geçen ve Açık AVM’nin ana aksı olan Nevizade’yi caddesini oluşturan farklı mimari yaklaşım ile kendinizi dünyaca ünlü markaların vitrinlerini seyrederken bulacaksınız.

Galata ve Pera sokaklarında yer alan bölgenin en şık restoranlarında kendinizi İstanbul’un merkezinde hissedeceksiniz.
Unutmadan; denize bu kadar yakın olmanın keyfini sürün, deniz havasını içinize çekin diye tüm evlerimizin tüm odalarına sürekli balkon koymayı ihmal etmedik.

Yaşam

Beylikdüzü'nün İlk Açık AVM'si
Beylikdüzü’nün ilk Açık AVM’si Demir Country’nin size sunduğu en önemli ayrıcalıklardan biri. Üstelik Türkiye’de bir benzeri de yok.

Nevizade ve Galata konseptli cadde ve sokakları, dünyaca ünlü alışveriş markaları, keyifli zamanları yaşam alanlarınızın hemen yanıbaşında geçirmenizi sağlayacak restoranları ile Country AVM sizi büyülü bir hayata davet ediyor.

Beylikdüzü’nün yeni meydanı yani yeni buluşma noktası Country AVM’nin konseptli sokaklarına bakan evlerden birinin sahip olarak kendinizi özel hissedeceksiniz.

A+ Sosyal Yaşam
Demir Çağı’nın en büyük farklılıklarından biri de A+ Sosyal Yaşam alanları.

Öyle ki daha önce eşini görmediğiniz sıra dışı peyzaj alanları, 2 adet büyük 2 adet çocuk yüzme havuzu ve dinlenme alanları ile tatil adeta ayağınıza geliyor. Peyzaj alanlarındaki yürüme ve bisiklet yolları, görsel havuzların üzerinde bulunan bungolaw’ları ile Country Meydan’da siz ve sevdikleriniz bambaşka bir deneyim yaşayacak.

kapalı sosyal tesisinde yer alan; kadın, erkek ve çocuk yüzme havuzları ile havalar kötüyken bile havuz keyfini sürebileceksiniz.

Country Club Spa&Wellness Center’da ise hem huzur hem de sakinlik bulacak, hayatın tüm stresinden uzakta hissedeceksiniz.

Lokasyon

Merkezi Lokasyon
Beylikdüzü’nün lüks konut merkezi olan Yakuplu’nun mihenk taşı Demir Country benzeriz konseptini benzersiz bir lokasyonda sunuyor.

E5, E-6 ve Metrobüs’e 5, marinaya ise sadece 1 dakika uzaklıkta. 2. ve 3. Havalimanlarına 20 dakika mesafedeki Demir Country Yaşam Vadisine ise 1 dakika uzaklıkta.

Kat Planları

Galeri

Örnek Daire