Bize Ulaşın
Alkent 2000 Mahallesi, Hadımköy Yolu Cad. No:151 / A
Büyükçekmece / İstanbul
Telefon : 444 2 116 / (0212) 886 77 07
Fax : (0212) 886 26 17
E-Posta: satis@demirinsaat.com.tr

Reklam Filmi

Katalog

Ulaşım

Proje Hakkında

Teşekkürler Hayat; verdiğin her şey için...

Bir projeye isim vermek ona bir kader biçmek gibidir; zordur karar vermesi...

Projemizi tasarlarken, konumlandığı açıdan görünen eşsiz manzaraya bakan herkesin ağzından benzer cümlelerin döküldüğünü gördük; ‘hayat burada yaşanır’ diyordu ziyaretçilerimizin tümü...

Bu nedenle İspanyolca’da ‘hayat’ anlamına gelen ‘La Vida’nın projemiz için en uygun isim olacağını düşündük; zira iyi bir hayat yaşamak için gereken her şeyi bir arada bulacağınız bir yaşam alanı olacak Demir La Vida...

Demir La Vida’da hayata geçirilecek akıllı ev sisteminde, dokunmatik ekran-akıllı ev menüsü ile tüm aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde, alarm ve ses sistemleri kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanacağı gibi, günlük temizlik hizmetlerinden SPA’ya, valeden taksiye, tesisatçıdan sağlık hizmetlerine dek hayatınız için gerekli hizmetler günün her saati elinizin altında olacak.

Yapımına Nisan 2014’de başlanan Demir La Vida projemizde 2016 yılında yaşam başladı.

1+1’den 4.5+1’e kadar kadar daire seçenekleri barındıran proje, farklı yaşam biçimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde tasarlandı.

Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor.

Demir La Vida’da, yeşil alanlara özel özel bir önem verildi. Kent yaşamından bunalan günümüz insanının yeşile olan özlemini Demir La Vida sakinleri hissetmeyecekler, Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin mutluluğunu arttırmak için özenle tasarlandı.

Lokasyon

Demir La Vida, Büyükçekmece Gölü ile Marmara Denizi’ne karşı konumlanmış, temiz havası ve açık manzarası ile çok özel bir lokasyonda konumlanıyor.

Demir La Vida, yılın 365 günü İstanbul'un en güzel gün batımını sunuyor.

Marmara Denizi ile Büyükçekmece gölünü kapsayan, aynı perspektifte gün batımını da içeren o muazzam manzaraydı. Bu temel unsur projede yapıların arazi üzerindeki konumlandırılmasının en önemli koşullayıcısı oldu. Manzaraya yönelen terasların bol miktarda bitkilendirilmesi buradaki hayatı; “taze ve her daim nefes alan” kıldı.

Eşsiz manzara ve kurgulanan ekolojik ortam ile Demir La Vida hayata teşekkür etme fırsatı sunuyor. Projede tasarlanmak istenen; denizin tüm izlerini görmekti. Denizdeki doğal taşlar, dalgalar, mavinin tüm tonları ve o berrak transparanlık gibi... Yapıların dış yüzeylerinde doğal malzeme olarak taş kullanıldı. Bu taş kütleler yer yer; denizin yansımasıyla bütünleşerek mavinin her tonunu barındıran kompozit panellerle kaplandı. Amorf çatıların yapısı oluşturulurken; denizin dalgalarından esinlenildi. Son olarak düşey bantlardaki taş ve kompozit panelleri ayıran şeffaf cam örüntüleriyle cephe son halini aldı.

Ticari Alanlar

Demir La Vida projesi ile birlikte Büyükçekmece’de kazançlı ticari yatırım dönemi başlıyor.

Demir İnşaat kalitesiyle gerçekleştirilen, Demir La Vida Projesindeki ticari alanlar, hem yatırımcılar hem de iş sahipleri için son derece kârlı ve kazançlı bir yatırım imkanı sağlıyor.

Demir La Vida, çeşitli dükkan alternatifleri ve akılcı mimari planı ile tercihlerinize en uygun yatırım alternatiflerini sunuyor.

Galeri