Proje Hakkında

İstanbul’un Parlayan Yıldızı; Demir LIFE

Demir Life lüks konut kavramını yeniden tanımlıyor, tarihi bir yatırım fırsatı Büyükçekmece’de sizleri bekliyor.

İstanbul Havaalanına 20 dk, E5’e 5 dk E6’ya 1 dk uzaklıkta Büyükçekmece’nin en değerli lokasyonunda yer alan her kattan eşsiz deniz ve göl manzarası keyfi sunan Demir Life projemiz, ayrıca bölgenin ilk golf sahasını da içerisinde barındırıyor.
Sizler; Demir Life projemizden sadece bir daire değil, 5 yıldızlı tatil köyü konsepti sunan rezidans konforuna sahip olacaksınız.

Demir Life projesi, farklı yaşam biçimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak 1+1’den 5.5+1’e kadar daire seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır.

Arsa alan 52.000 m²
Brüt İnşaat Alanı 150.000 m²
Brüt Ticari alan 8580 m²
Brüt Konut alan 100.496 m²
Açık Kapalı otopark
Peyzaj alan 47.000 m²
Daire Sayısı 821
Dükkan Sayısı 52

Yaşam

LÜKS VE İHTİŞAMIN YILDIZI BURADA PARLIYOR!

Lüks yaşamı her saniyesinde deneyimleyeceğiniz benzersiz bir yapı sunan Demir Life, hiç kapanmayacak muhteşem deniz ve göl manzarası, muhteşem gün batımı, Alkent 2000’e komşu konumu ve en önemlisi de 5 yıldızlı tatil köyü konsepti sunan rezidans hizmetiyle değerine değer katacak bir yatırıma dönüşecek…

5 YILDIZLI TATİL KÖYÜ KONSEPTİNDE SOSYAL DONATILAR…

Daha önce eşini görmediğiniz sıra dışı peyzaj alanları, Açık AVM’si, kafe ve restoranlar, golf sahası, tenis kortları, basketbol sahası, büyük küçük açık kapalı yüzme havuzları, hama sauna, miniklerin eğlenebileceği aquapark alanı, kreş, eğlence ve sağlıklı yaşam alanları, çok amaçlı stüdyo alanı, güneşlenme terası ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamınızı hep üst seviye de tutacak Demir Life sosyal tesisi her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı.

YILDIZLARA UZANMAK, GÖL MANZARASINA UYANMAK… İSTE DEMİR LIFE BU.

5 yıldızlı otel konforuyla, lüks yasama yeni bir tanım getiren Demir Life’ta gün; muhteşem göl manzarasına karsı, balkonunuzda içeceğiniz bir çay ya da kahve ile baslar… Şehrin ortasında yeşile doyacağınız peyzajın keyfini çıkarırken, sosyal alanlarda zamanın nasıl geçtiğini anlamaz, 5 yıldızlı evinizden gökteki yıldızların İstanbul’un ışıklarına karışmasını seyrederken bulursunuz.

5 yıldızlı olmanın ayrıcalıklarını her an hissedeceğiniz; 24 saat güvenlik, resepsiyon, temizlik ve teknik servis hizmeti ile Demir Life’ta hayatınız hiç bitmeyen bir tatile dönüşür.

Açık AVM Konsepti

Dünyaca ünlü alışveriş markalarıyla, keyifli zamanları geçirmenizi sağlayacak Demir Life Açık AVM’si Göl ve Deniz manzarasına sahip kafe ve restoranlarıyla kendinizi ihtişamlı bir yaşamın içerisinde bulacaksınız.

Galeri