İletişim

Çakmaklı Mah. Hadımköy Yolu Cad. No:143
Büyükçekmece / İstanbul
Tel: 444 2 116 / (0212) 823 01 00
E-Mail: satis@demirinsaat.com.tr

Reklam Filmi

Katalog

Proje Konsepti

İstanbul’un Parlayan Yıldızı; Demir LIFE

Demir Life lüks konut kavramını yeniden tanımlıyor, tarihi bir yatırım fırsatı Büyükçekmece’de sizleri bekliyor.

İstanbul Havaalanına 20 dk, E5’e 5 dk E6’ya 1 dk uzaklıkta Büyükçekmece’nin en değerli lokasyonunda yer alan her kattan eşsiz deniz ve göl manzarası keyfi sunan Demir Life projemiz, ayrıca bölgenin ilk golf sahasını da içerisinde barındırıyor.

Sizler; Demir Life projemizden sadece bir daire değil, 5 yıldızlı tatil köyü konsepti sunan rezidans konforuna sahip olacaksınız.

Demir Life projesi, farklı yaşam biçimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak 1+1’den 5.5+1’e kadar daire seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır.

Yaşam

Lüks ve İhtişamın Yıldızı Burada Parlıyor

Lüks yaşamı her saniyesinde deneyimleyeceğiniz benzersiz bir yapı sunan Demir Life, hiç kapanmayacak muhteşem deniz ve göl manzarası, muhteşem gün batımı, Alkent 2000’e komşu konumu ve en önemlisi de 5 yıldızlı tatil köyü konsepti sunan rezidans hizmetiyle değerine değer katacak bir yatırıma dönüşecek…

5 Yıldızlı Tatil Köyü Konseptinde Sosyal Donatılar…

Daha önce eşini görmediğiniz sıra dışı peyzaj alanları, Açık AVM’si, kafe ve restoranlar, golf sahası, tenis kortları, basketbol sahası, büyük küçük açık kapalı yüzme havuzları, hama sauna, miniklerin eğlenebileceği aquapark alanı, kreş, eğlence ve sağlıklı yaşam alanları, çok amaçlı stüdyo alanı, güneşlenme terası ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamınızı hep üst seviye de tutacak Demir Life sosyal tesisi her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı.

Yıldızlara Uzanmak, Göl Manzarasında Uyanmak…

5 yıldızlı otel konforuyla, lüks yasama yeni bir tanım getiren Demir Life’da gün; muhteşem göl manzarasına karsı, balkonunuzda içeceğiniz bir çay ya da kahve ile başlar… Şehrin ortasında yeşile doyacağınız peyzajın keyfini çıkarırken, sosyal alanlarda zamanın nasıl geçtiğini anlamaz, 5 yıldızlı evinizden gökteki yıldızların İstanbul’un ışıklarına karışmasını seyrederken bulursunuz.

5 yıldızlı olmanın ayrıcalıklarını her an hissedeceğiniz; 24 saat güvenlik, resepsiyon, temizlik ve teknik servis hizmeti ile Demir Life’da hayatınız hiç bitmeyen bir tatile dönüşür.

Açık AVM Konsepti

Dünyaca ünlü alışveriş markalarıyla keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak Demir Life Açık AVM’si,
göl ve deniz manzarasına sahip kafe ve restoranlarıyla kendinizi ihtişamlı bir yaşamın içerisinde bulacaksınız.

Galeri